7 סיבות טובות לשכירת שירותיו של יועץ מעלית מקצועי
19/07/19 09:07

גלו כיצד עבודה עם חברת מעליות ובה יועץ מעליות מומחה יכולה לחסוך לכם זמן, כסף ומשאבים תוך השגת תוצאות מקסימליות מן המעליות בבניין שלכם. 

שמירה על מעליות ו/או מדרגות נעות בטוחות, היא חיונית עבור כל

מנהל בניין. השימוש התכוף בהם בכל ימות השנה, בהובלת התנועה בתוך הבניין, הופך את הניהול הנכון שלהם למשימה קריטית.

 

המורכבות החבויה בחוזי תחזוקת המעליות, מאפשרת לפרטים קטנים לשנות את העלויות באופן משמעותי, מה שהופך את הניהול של המעליות באופן עצמאי עמצאי למאתגר ביותר.  

 

בעוד כל תרחיש יהיה שונה, פעמים רבות, ניהול נאות יכלול עבודה שוטפת הכוללת ייעוץ מעליות עם יועץ מעליות. כדי להבין זאת לעומק, הבה נבחן 7 יתרונות משכנעים לשכירת שירותיו של יועץ מעליות מקצועי.

 

 

 

  1. חיסכון משמעותי של  זמן וכסף בהתקנות, שדרוגים, תיקונים ותחזוקה:

מעליות ומדרגות נעות מהווים את אחת ההוצאות המשמעותיות ביותר עבור מנהלי הבניין. עלות ההתקנה, התיקונים, השדרוגים והתחזוקה חייבים להיות מנוהליםהעלות להתקין, לתקן, לשדרג ולתחזק אותם חייב להיות מנוהל בצורה אופטימלית כדי למנוע הוצאות מופרזות או מיותרות. הבעיה היא כי למנהלי הבניין חסרה מומחיות מקצועיות הנדרשת בהתקנות מעלית, שדרוגים, תיקונים ותחזוקה, החושפת אותם לסיכון של חתימה על חוזי תחזוקה לא טובים.

 

שת״פ עם יועץ מעלית של שחק מעליות, מעניקה למנהלי הבניין את המומחיות והניסיון הדרושים להם, כדי לנווט בחוזים של מעליות ודרגנועים, להתמקח על מה שצריך ולקבל החלטות נכונות. בראש ובראשונה, זה חוסך להם זמן וכסף בהתקנות, שדרוגים, תיקונים, ותחזוקה שוטפת של המעליות.

 

מנהלי בניין יכולים להאציל סמכויות ניהול בנושאים אסטרטגיים ליועץ מעליות או לחברת ייעוץ מעליות מהימנה, אשר תייעל את תהליך ההתקנה, השדרוגים, התיקונים והתחזוקה. המומחיות והניסיון של היועץ  או החברה, יסייעו למנהלים לממש בצורה אופטימאלית את התמחור, השירותים והמוצרים, תוך הקפדה על בטיחות ותאימות.

 

בהתחשב במחיר הגבוה של שדרוגי מעלית, תיקונים ותחזוקה שוטפת, פוטנציאל החיסכון כשבידי מנהל הבנין חוזה אופטימלי, הוא משמעותי. יועץ מעלית בלתי נייטראלי, יעזור למנהלי הבניין לקבל החלטות מושכלות סביב חוזים ולחסוך להם כסף משמעותי בטווח הקצר והארוך.

  1. עמידה בתקנים והקטנת הסיכון:

בהתחשב בנתון שמעליות מודרניות ממוצעות מבצעות כ- 18 מיליון נסיעות בשנה, וצפויות לשאת 20,000 נוסעים בשנה, לא קשה להבין מדוע בטיחות היא דאגה ראשונה במעלה בשימוש במעלית. החדשות הטובות הן כי המעליות הן סטטיסטית מאוד בטוחות ואחראיות למספר מועט של מקרי מוות ופציעות מדי שנה.

 

למרות זאת, גם עם מעליות נחשבות לבטוחות מאוד, המבנה הפונקציונלי שלהם (השימוש בכבלים ודלתות עם סגירה אוטומטית) מגביר את הפוטנציאל שלהם לסכנה משמעותית. סיכון פוטנציאלי והצורך שלהם לשמש גם אנשים עם מוגבלויות, הם הסיבות מדוע מנהלי הבניין חייבים לעמוד באדיקות בדרישות והתקנים.

 

שמירה על עמידה ותאימות לתקנים, היא משימה שיועץ מעליות יכול לעזור למנהלי הבניין להבין ולהשיג. המומחיות שלו והניסיון עם התעשייה, מעניקה לו את הידע המעודכן בנושא דרישות הקוד של המעליות והמדרגות הנעות וכך הוא יכול לעזור למנהלי הבניין לשמור על תאימות. משלב ניסוח חוזה התחזוקה וכן בהכנות לבדיקות, שכירת יועץ מעליות תבטיח תאימות שתישמר בצורה אופטימלית.

 

  1. הערכה משוחדת של צרכים ושותפויות שירות:

 

עם מאות אלפי מעליות הפועלות בארץ, שירות ותחזוקת מעליות היא תעשייה גדולה. האתגר של מנהלי הבניין הוא למצוא את שירותי המעליות האופטימליים לעבודה על פרויקטים לטווחים קצרים וארוכים.

 

איכות שירות של כל ספק משתנה, כמו גם יכולותיו והתמחותו. מה שהופך את בחירת השותפויות הנכונות לחיונית ביותר עבור מנהלי הבניין אם ברצונם לשמור על תאימות לחוקים ותקנים, לחסוך כסף, ולהבטיח את בטיחות הנוסעים במעליות ובמדרגות הנעות של הבניין שלהם.

 

שירותי ייעוץ מעליות של שחק מעליות, יסייעו יעזרו למנהלי הבניין לבחור שותפויות אופטימליות לצרכים הספציפיים שלהם למנהלים את התובנה ואת ההבחנה הדרושה, כדי לבחויים שלהם. המומחיות של היועצים והניסיון בענף יניבוייתן ר שותפויות שירות איכותיות. דבר חשוב נוסף, הפוזיציה הנייטרליתהנייטראלית של יועץ המעליות, תבטיח הערכות אמיתיות ותפיסה ״הוליסטית״ של כל צרכי המעליות בבניין.  

 

  1. יועץ מעליות מאפשר למנהל הבניין להישאר ממוקד במטרות בעסקיות:

שכירת יועץ מעליות מסייעת למנהלי הבניין להישאר ממוקדים ביעדים העסקיים העיקריים שלהם. במקום לבזבז זמן על ניהול פרויקטים הקשורים במעליות הבניין, מנהלים יכולים פשוט להאציל את המשימה הזו לידיו של מומחה מעליות מהימן. יועץ מעליות יחסוך להם זמן ויוודא כי הפרויקטים של המעליות מטופלים בצורה אופטימלית.

 

בעוד שמנהלי הבניין עדיין יקבלו את ההחלטות הסופיות ויפקחו על הפרויקטים, ניהול ופיתוח אסטרטגי של פרויקט מעליות היא משימה שניתן להאציל ליועץ מעליות מהימן. בצורה זו  ייחסך למנהלים הזמן והצורך לרכוש מומחיות מורכבת בנושא התקנת מעליות, עיצוב, תחזוקה, תאימות ובטיחות השימוש.

 

  1. יועץ מעליות משאיר אותך מעודכן על מגמות חדשות בתעשייה:

שכירת יועץ מעלית מטעם חברת מעליות מקצועית, מאפשרת למנהלי הבניין גישה לתובנות מפתח וידע עדכני, לגבי מגמות נוכחיות ועתידיות בתחום המעליות. לדוגמה, להישאר מעודכנים לגבי מגמות עיצוב מעליות, או לגבי תקנות בטיחות עתידיות ובהתאם לכך לשדרג את המעלית בעתיד..

 

בהתחשב בקצב המהיר של החדשנות הטכנולוגית, זהו יתרון חיוני למנהלים. כדי לשרת את הלקוחות שלהם טוב יותר, יועצי מעליות נשארים תמיד ״עם האצבע על הדופק״ במגמות חדשות וחידושים בתחום; זה נותן למנהלי הבניין מסלול מהיר ומקוצר אל השיטות והמוצרים החדשים והחדשניים בתחום המעלית והמדרגות הנעות.

 

  1. שותפות אסטרטגית לצמיחה לטווח הקצר והארוך:

המורכבות בתעשיית המעליות והמדרגות הנעות רק תגדל בעתיד, שכן החידושים הטכנולוגיים משולבים כיום בעיצובים ובפונקציונליותובפונקציונליות של המעלית. שירות בלתי משוחד של יועץ מעליות, יסייע למנהלי הבניין לנווט בשינויים עתידיים אלה, בצורה אופטימלית.

 

בעיקרו של דבר, שכירת יועץ מעליות היא שותפות אסטרטגית לצמיחה בטווח הקצר והארוך. המומחיות שלו, הניסיון, קשרי ספקים קיימים, תובנות בתעשייה, כלים ויכולות כוללות, יסייעו למנהלי הבניין לקבל החלטות בסיסיות נכונות ולחסוך בהוצאות בכל הקשור לשדרוגים ותחזוקה שוטפת של המעליות ו/או המדרגות הנעות בבניין

.

  1. ROI (החזר השקעה) גבוה:

 

בסופו של דבר, שכירת יועץ מעליות משיג ROI גבוה (החזר השקעה). מיטוב חוזי התקשרות עם ספקים המבטיח שימוש במוצרים איכותיים, יועץ מעליות עוזר למנהל הבניין לחסוך זמן וכסף. הוא גם יעזור למנהל לציית לתקנים ונהלי הבטיחות כדי למנוע קנסות, תביעות, ותוצאות שליליות אחרות הנובעות מכשלים בשירות המעליות ו/או הדרגנועים בבניין. 

ככלל,

בעיקרו של דבר, שכירת שירות ייעוץ מעליות איכותי, יחזיר את עצמוישלם את עצמו בדרכים רבות ושונות. בהתחשב בעלויות הגבוהות הקשורות בהתקנות מעליות, שדרוגים, תיקונים ותחזוקה, הפוטנציאל לחסוך כסף בקבלץ החלטות נכונות הוא משמעותי.

 

מסקנות

מעליות ודרגנועים מניעים את העולם המודרני; השימוש בהם, הן מבנים מסחריים והן במבני מגורים חיוניים להנעת אנשים וסחורות באופן יעיל בתוך הבניין. תפקיד חיוני זה הופך את ההמשכיות והבטיחות שלהם לעדיפות עליונה של מנהלי הבניין והבעלים.

 

שכירת יועץ מעלית מטעם חברת מעליות מוסמכת, מעניקה למנהלי הבניין את המומחיות, הניסיון, הכלים, התובנות והקשרים הדרושים כדי לנהל בצורה אופטימלית את המעליות והדרגנועים של הבניין, בטווח הקצר והארוך. בעזרת היועץ, המנהלים יחסכו זמן וכסף, יצייתו לתקנים והנהלים, יבחרו שותפויות שירות אופטימליות, ירכשו תובנות לגבי פיתוח אסטרטגי, ויבטיחו המשכיות ובטיחות בשימוש במעליות בבניין.

 

היתרונות של שכירת יועץ מעליות עולים בהרבה על האפשרות של ניהול המעליות ע״י מנהלי הבניין בעצמם. גם אם למנהלי הבניין יש את הזמן, חוסר המומחיות והניסיון שלהם, עלול לגרום לאיבוד הזדמנויות לחיסכון, לסכנה של אי-ציות לתקנות ולחתימה על חוזי שירות גרועים. המפתח לניהול איכותי בטיחותי וחסכוני בתחום המעליות בבניין, הוא למצוא יועץ מעליות איכותי עם היכולות הדרושות. 

 

אם ברצונכם ללמוד כיצד אנו יכולים לסייע לכם בניהול המעליות בבניין שלכם, אנא צרו איתנו קשר עוד היום.