בקרת שירות למעליות - הפחתה משמעותית של עלות המעליות בבניין שלך
21/07/19 10:07

ברוכים הבאים לשחק מעליות, החברה המובילה בישראל בתחום ייעוץ מעליות ותכנון מעליות.
מהנדסי המשרד ביצעו תפקידים בכירים ומגוונים בתחום התיכנון ההנדסי, ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר לפרויקטים גדולים, ניהול ופיקוח על פרויקטים.


הגורם מספר אחד בעלות הגדלה של המעליות עבור בעלי הבניין, הוא חוזי התחזוקה שאינם מתממשים.


לכל ספקי שירותי המעליות יש הסכמי אחזקה סטנדרטיים הכוללים תנאי שירות שוטף ותחזוקה תקופתיתתחזוקת הציוד. תחזוקה שוטפת זו חיונית לחיסכון של תיקונים יקרים, לסיום תחזוקה נדחית ולשמירה על אורך חיי הציוד ובטיחותו. במקרים רבים - יותר מ 80% מהמקרים '- המעליות בבניין לא מקבלות את השירות הסטנדרטי שכבר שולם עליו. כמו כל ציוד מיכני, במוקדם או מאוחר, ציוד המעליות מתבלה ובסופו של דבר דורש תיקון.

הגורם מספר אחד להתייקרות המעליות

 

ספקי שירות המעליות נקראים והחשבון נשלח פעמים רבות לבעל הבניין. הבעיה החוזרת בתעשייה, היא חוסר המודעות, כי ברוב המקרים התיקונים כבר מכוסים באחריות - בהסכם שירות המעליות והעלות אף יכולה להימנע אם תחזוקה נאותה בוצעה הייתה מבוצעת בזמן. בעלי בניין רבים בסופו של דבר משלמים עבור תיקונים יקרים, למרות שהם פטורים מתשלומים אלה בהתאם לחוזי האחזקה הסטנדרטית שלהם! זהו הגורם מספר אחד להתייקרות עלויות המעליות המיותרת לחלוטין. אם אתה כבעל בניין, משתמש בידע ובמומחיות של יועץ מעליות שמבין את הסכמי השרות האלה, אתה יכול למנוע בקלות את העלויות המיותרות הללו.אלה.

 

איך אתה יכול לדעת אם המעליות שלך מקבלות שירות?

 

איך אתה יכול להיות בטוח שהמעליות שלך מטופלות בקביעות (או בכלל)? יועץ המעליות מעלית משתמש בכלים המקצועיים אשר ברשותו, כדי לעקוב אחר זה בדיוק. המעקב אחר תחזוקה שוטפת,  נועד כדי להפחית את עלויות התיקון והתחזוקה, להגן על הנכסים שלך ולהפוך את הבניין שלך בטוח יותר, על ידי ניטור בירקורי השירות, אוטומציה ורישום התיקונים, בדיקות ותאריכי בדיקות, קריאות חוזרות וניהול סיכונים.

 

מעליות הם מרכיב יקר במיוחד אם אתם בעלי בניין. לדעת מתי להסתמך על מומחה הוא המפתח לשמירה על העלויות שלכם נמוכות ככל האפשר, על הדיירים מאושרים ועל הציוד מתפקד ובטוח.