ייעוץ לתיקון, שדרוג או מודרניזציה של מעליות קיימות
21/07/19 10:07

נעים להכיר. שחק מעליות, החברה המובילה בענף המעליות והדרגנועים. נשמח לסייע לכם בבדיקה מקיפה של המעלית על ידי מהנדסי החברה ונספק לכם המלצה מקצועית, מה לשפץ, מי יבצע את השיפוץ, מה תהיה עלות השיפוץ ומה יהיה לוח הזמנים. שחק מעליות מספקת ייעוץ מעליות איכותי.

 

"יש לי שלוש הצעות" זה משפט נפוץ מאוד ששומעות חברות ייעוץ מעליות מבעלי בניין, מנהלי רכש, מנהלי מתקן - בין אם הם מסחריים, אגודה שיתופית, מפתחים וכדומה - וזה נכון לגבי מעליות, דרגנועים ופרויקטים דומים אחרים.

במאמר זה, ברצוננו לחשוף חלק מהבעיות הנסתרות ברעיון של "יש לי שלוש הצעות", בכל הנוגע לתיקונים במעליות, למודרניזציה של מעליות או לפרויקטים של שדרוג מעליות בבניין.

 

בעלי הבניין חושבים כי הצעות אלה מדויקות עבור הפרויקט שלהם, ושניתן יהיה לבחור קבלן ביצוע מאחת משלוש הצעות. הבניין בדרך כלל יתקשר לשלוש או ארבע חברות מעליות וטאלוה יגיעו וייתנו הצעה לביצוע הפרויקט. הבניין מניח כי חברות המעליות ישלחו הצעות דומות משום שנאמר להן כי המעליות צריכות להיות "מודרניות" או "מתוקנות" או "משודרגות". חברת המעלית שולחות הצעות לתיקון המעלית, לשדרוג ו / או למודרניזציה. בידי הבניין יש הצעות והוא מוכן לבחור ספק כדי להשלים את העבודה. בשלב זה, נפוץ כי הבניין מבין שהענין מורכב, זה לא התחום שלו והוא צריך מומחה כדי לסייע בהבנת ההצעות לעומק. בשלב זה בדרך כלל הבניין מחליט לפנות לחברת מעליות המתמקדת בייעוץ מעליות. ייעוץ מעלית.

 

למה תהליך שכזה אינו אידיאלי עבור המעלית שלך בפרויקט של מודרניזציה, תיקון, או שדרוג?

 

זהו תהליך נפוץ מאוד הקורה בבניינים והוא אינו משרת אך אחד מהצדדים שיש להם אחריות לפרויקט. חברות המעליות המגישות הצעה לפרויקט, יכולות להגיש הצעות שניראות דומות בכמה היבטים, אך הן שונות זו מזו, ובכך חושפות את הבניין לשינוי מבנה והפרות קוד. זה המקום שבו יועץ מעליות יכול באמת לעזור בתהליך אם הוא מעורב כבר מההתחלה בהשגת ההצעות. יועץ מעליות יכולה לתת מסגרת מקצועית לפרויקט כך שכל העבודה הנדרשת כלולה בבקשה להצעות מחיר.

 

כדי למנוע עלות מיותרת ולהקטין את הסיכון, הבניין פשוט צריך יועץ מעלית אשר ישלים הערכה מקצועית ומקיפה של ציוד המעלית לו נדרש תיקון, שדרוג ו / או מודרניזציה. לאחר השלמת ההערכה, כשיועץ המעליות מבין את צרכי הבניין המלאים, הוא כותב מסמך "תכולת עבודה" מלא. מסמך תכולת עבודה מקצועי לוקח בחשבון את קוד הבנייה והנהלים המומלצים ביותר בתעשיית המעליות,  שיכולים למנוע צווי שינוי ולתת לבניין את המעליות הנדרשות בתקציב הרצוי.

 

כמה צעדים פשוטים כאלה ותכנון נכון, הם קריטיים להשלמה בזמן של תיקון, שדרוג, או חידוש מעליותמודרניזציה של מעלית או מדרגות נעות, במסגרת התקציב והתאם לחוק ולהנחיות. אם אתם חושבים על ביצוע תיקון מעלית מרכזית, מודרניזציה של מעלית או שידרוג, אנא פנו ליועץ מעליות מוסמך מטעם שחק מעליות או צרו קשר..