למה אתם חייבים יועץ מעליות מקצועי ולא רק חברת שירות מעליות
21/07/19 11:07

זקוקים לשירות ייעוץ מעליות מקצועי? נעים להכיר, שחק מעליות, חברה מקצועית לייעוץ ושדרוג מעליות המורכבת מצוות מהנדסים בכירים, שהתנסו והתמחו במשך מעל 27 שנים בתחום התעבורה הורטיקלית. נשמח לספק לכם שירות ייעוץ מעליות מקצועי כשאנו מבצעים בקרה שוטפת לשירות אותו אתם מקבלים מחברת המעליות.

בעלי הבניין לפעמים בוחרים להסתמך על "מומחה המעליות" הקיים, כלומר חברת שירות המעליות, למידע על סטטוס המעליות שלהם, ולאבחון תקלות.
זה דומה למצב שבו נהג מביא את המכונית שלו אל טכנאי אקראי. לעיתים לא ברור מה התקלה, וחברת השירות שלך יכולה ״לקחת אותך לסיבוב״ בשל חוסר הידע שלך. הבעיה היא שאתה - כבעל הרכב, או בעל הבניין - חסר את המיומנות ואת המומחיות הדרושה כדי לדעת ולהעריך מה באמת הבעיה.

 

להלן שיחה טיפוסית בין טכנאי לבעלים:

 

"בעל הבניין" מבחין שהמעלית משמיעה רעש מוזר ומזמין את ₪ מעליות של חברת השירות. ₪ בודק ו"מתקן" את המעלית והשיחה נשמעת ככה בערך:

 

טכנאי מעליות: "תיקנתי את הבעיה, זה יהיה 2,000 ₪".

 

בעל הבניין משלם את 2,000 ₪ ונוסע לדרכו. שלוש שעות מאוחר יותר, הרעש מתחיל שוב. בעל הבניין חוזר לטכנאי ואומר, "הרעש חזר".

 

הטכנאי מביט שוב, מתקן אותה ואומר "תיקנתי את זה, זהכי יהיה 5,000 ₪"

 

בעל הבניין שואל "מה עשית?"

 

טכנאי אומר" גלגלת הכונן הייתה צריכה טיפול ".

 

בעל הבניין תוהה מהי גלגלת הכונן. אבל המעלית עובדת ללא הרעש, אז הוא משלם ועוזב. כעבור יומיים, בעל הבניין שומע את הרעש שוב וחוזר לטכנאי.

 

בעל הבניין אומר "הרעש חזר. תקן את זה בבקשה."

טכנאי בודק את המעלית, מתקן אותה, ואומר "תיקנתי אותה, זה יהיה 12,000 ₪".

 

בעל הבניין אומר ״מה !!??!!״

טכנאי אומר "כן, תיקנתי את התקלה,  זה עולה 12,000 ₪."

 

בעל הבניין אומר "מה עשית??"

טכנאי אומר "לא הייתה ברירה. החלפתי את גלגלת הכונן"

 

לבעל הבניין אין ברירה אלא לשלם. חמישה ימים לאחר מכן, הרעש חוזר, ובעל הבניין צריך לקרוא שוב לטכנאי לתיקון הבעיה.

 

וכך זה נמשך ונמשך בתקלות שונות ומשונות מדי תקופה.  כמו מכוניות, כך זה במעליות. הידע המקצועי כולו נמצא בידי חברת שירות המעליות ולכן במקרים רבים היא ״עושה סיבוב״ על בעל הבניין ומחייבת אותו על תיקונים לא הכרחיים. מה שקורה במוסכי המכוניות יכול לקרות גם לך עם המעליות שלך. בעלי ומנהלי בניין הינם פגיעים להונאות כשמדובר במעליות ודרגנועים בבניינים שלהם.
סיום מעגל קסמים

 

תרחיש זה יכול להיות עם מעליות, דרגנועים, מעליות משא וכו'. בעל הבניין בד״כ לא יודע מה היא גלגלת כונן או מה תפקידה של גלגלת הכונן במעלית הבניין שלו בדיוק כמו שמנהל הנכס אינו מבין את המבנה המכני של המעליות או הדרגנועים בבניין שלו. בעלי הבניין מוכרים את הבניין עם הבעיות האלו, ומנהלי הרכוש עוברים לעבוד בבניינים חדשים ומפסיקים להתעסק בבעיות הקיימות בשלב מסוים. זהו מעגל קסמים שמתרחש על בסיס יום-יומי בבניינים. זוהי אחת הסיבות להעסיק יועץ מעליות בלתי תלו מטעם שחק מעליות, אנחנו מבינים את הצדדים הטכניים של המעליות בבניין, אנחנו עובדים בשבילך וחוסכים לך כסף. אנו מסיימים את מעגל הקסמים.

 

יועץ מעליות: לשכור את המומחים

 

כיועצים מומחים במעליות, אנחנו יכולים לסייע לבעלי הבניין להבין באמת את מצב המעליות שלהם בכל בניין - לפני, במהלך, ואחרי המכירה. אם אתם מחפשים יועץ מעלית מקצועי התקשרו והגיעו אלינו להתייעצות ללא התחייבות עוד היום או צרו קשר..