שיפוץ מעליות רק עם שחק מעליות
10/10/19 09:10

למי פונים כאשר צריך לשפץ את המעלית בבניין או בעסק? אילו חלקים ניתן לשדרג? מה כולל השירות? חברת "שחק מעליות" עונה על כל השאלות החשובות.

אז לפני הכל, לפני שנתעניין לגבי שיפוץ מעליות, כדאי לדעת למי מיועד השירות. שיפוץ מעליות ושדרוגם מתאים לוועדי בניינים, חברות תחזוקה ובעלי עסקים וגם אנשים פרטיים שמפעילים מעלית בתוך ביתם. כאשר המעלית ישנה או לא מותאמת לצרכי המשתמש, ניתן לפנות לחברת מעליות מקצועית ולהתייעץ לגבי אפשרויות שיפוץ ושדרוג. היתרון הוא שיפור חווית המשתמש והגברת הבטיחות.


מה כלול בשיפוץ מעליות?

שיפוץ מעליות יכול לכלול שיפוץ מכני ושיפוץ דקורטיבי. מהפן המכני, השלב הראשון הוא לתקן ליקויים בטיחותיים ותקלות אשר פוגמות בתפקוד יעיל ותקין של המעלית באופן שוטף. השלב הבא הוא להחליף רכיבים קיימים בחלקים חדשים ומשוכללים, תוך התאמה לדרישות הלקוח. בין היתר ניתן להזמין החלפת מנוע ולוח פיקוד, התקנת בקר תדר, פיקוד שבת וכמובן אמצעי הנגשה על פי התקן.

אין להזניח גם את נראות המעלית כלפי חוץ וכלפי פנים ולשם כך ניתן להתייעץ עם הצוות שלנו ולקבל חוות דעת מומחה, כדי לשקול אם לבצע החלפת דלתות, החלפת פנלים ללחצנים עם תאורת לד, חיפוי דפנות המעלית, כולל רצפה, קירות ותקרה, התקנת מראה ותאורה.

מה הולך היום בתחום?

רוב הלקוחות הפרטיים שמפעילים מעלית בתוך ביתם, מעוניינים בהתקנת ספוטים בתקרת המעלית, לחצנים בתאורת לד, חיפוי מודרני בנירוסטה וזכוכית, התקנת מראות גדולות וצביעת דלתות הפיר.

למה לא כדאי לפנות לטכנאי מעליות לצורך שיפוץ מעליות?

פעולה שקטה, האצה מהירה, תנועה חלקה ועיצוב נקי ומרשים הם חשובים, אך בסופו של דבר, המעלית חייבת לעמוד בתקן ולעבור ביקורת על ידי גורם מוסמך. ביקורת זו מתבצעת בכל התקנה של מעלית חדשה וגם מעת לעת, במעליות קיימות. לכן, חשוב לבצע את שיפוץ המעלית אצל חברה מקצועית המתמחה בתחום, ומקפידה על שימוש בחומרים איכותיים, הכנת תכניות מסודרות תוך התאמה מלאה לתקנים המחייבים ושליחת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. הצוות שיגיע אליכם צריך להיות מצויד במכשור מתקדם ולהפגין ידע רחב ומיומנות.

מעוניינים בשיפוץ ושדרוג המעלית? דברו אתנו. אנו בשחק מעליות מתמחים כבר שנים רבות בייעוץ והכנת תכניות מקצועיות לשיפוץ מעליות. לקבלת פרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו במייל, בטלפון או דרך האתר.