אחזקת מעליות - זמינות ואחריות עבורכם בכל שעה
21/11/19 04:11

מאז ומעולם אחזקת מעליות היתה נושא כאוב לוועדי בתים בבתים משותפים. מחד,  מדובר בשירות בסיסי וחיוני בבניין , שינוע הדיירים במעלה הבניין ומטה. מנגד, אחזקת מעליות בבניין משותף, היא אחת ההוצאות הכבדות של הבניין, ומהווה אתגר לא פשוט לוועד הבית.

לא מן הנמנע כי ועד הבית מעוניין בשירות תחזוקה שוטף, איכותי, אמין ומהיר. שירות אשר ישמור על המעלית לאורך זמן. הוא יכלול תחזוקה הכוללת טיפולים אחת לחודשיים, ואם יש בעיה והמעלית נתקעת, צוות טכני של החברה יגיע בהקדם האפשרי. כל אלו ברורים ומתבקשים, אך מה לעשות שכל זה כרוך בתשלום ואף תשלום גבוה יחסית.

 הדבר נובע בין היתר מתוך העובדה כי שוק המעליות סובל מחוסר תחרותיות וועדי בתים מתלוננים על כך שלא נמצאות חלופות ראויות על מנת לספק מענה איכותי מבחינת אחזקה.

לאיזה שירות ניתן לצפות באחזקת מעליות?

ישנם שני סוגי שירות עיקריים:

שירות ללא חלפים – תחזוקה של המעלית באופן שוטף, בקרת שירות ומענה לקריאות לפי הצורך. במידה וצריך לתקן ולהחליף חלק במעלית, יש עלות נוספת שלא כלולה בתשלום החודשי. בבניין חדש שרק התאכלס ועד 3-4 שנים לאחר מכן, לא מן ההכרח לרכוש שירות עם חלפים ובהחלט ניתן להסתפק בשירות ללא חלפים. זאת מאחר והמעלית חדשה והסיכוי שחלק יתקלקל, נמוך ביותר. מה גם שבחצי שנה הראשונה, יש אחריות ישירה של חברת המעליות לגבי כל בעיה וכל חלק.

שירות כולל חלפים – החברה מטפלת במעלית, מגיעה לקריאות, ובנוסף מתקנת ומחליפה חלקים במעלית וזאת ללא עלות נוספת מצד ועד הבית. השירות מומלץ בעיקר לבניינים בעלי ותק, אשר קיימים מעל 4-5 שנים. ברגע שהמעלית עובדת כבר כמה שנים, הסבירות לשחיקה ובעיות, גדולים יותר ולכם מומלץ לעבור לשירות כולל חלקים.

מלבד השוני בין שני סוגי השירות , קיים כמובן גם פער במחיר.

 

מה עושים על מנת לקבל שירות טוב ואיכותי לאורך זמן ולשלם מחיר סביר?

ניתן להוזיל עלויות של אחזקת מעליות ללא פגיעה באיכות השירות? באמצעות בחירה בחברה שמתמחה בתחום זה ומספקת שירותים מקצועיים.

אם אתם מחפשים חברה אמינה אשר מעניקה שירות אחזקת מעליות או תחזוקת מעליות שוטפת -הגעתם למקום הנכון.

אנחנו בשחק מעליות מספקים שירותים שונים ללקוחותינו הכוללים אחזקת מעליות שוטפת לכל סוגי המעליות ובדיקות תקופתיות מקיפות. אנחנו כמובן מתחייבים להיות שם בשבילכם לכל בעיה או שאלה.

שחק מעליות מציעה שירות אחזקת מעליות מקצועי למעלית מכל סוג. אלפי לקוחות מרוצים נהנים מהיתרונות הרבים שאנו מציעים:

זמינות ומהירות – הצוות שלנו זמין עבורכם בכל שעה. אנו נדאג לביקור טכנאי עוד באותו היום, ללא עיכובים מיותרים (השירות כולל גם חילוץ בעת הצורך)

אחריות – אנו מספקים תעודת אחריות בעבור כל חלקי החילוף בהם אנו משתמשים ועבור התיקונים שבוצעו.

ניסיון – כחברה בעלת ותק רב ומוניטין, עליו יעידו לקוחותינו, אנו מפעילים צוות מיומן של טכנאים מנוסים, ומתחייבים להעניק  שירות אחזקת מעליות אדיב ומקצועי.

 

אם גם אתם נואשתם מפתרון איכותי ומקצועי לאחזקת מעליות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהצטרף למאות לקוחות מרוצים ורגועים של שחק מעליות.